Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Zahájení školního roku 2021/2022

8.9.2021. Kategorie: Základní škola

Nový školní rok 2021/2022 jsme z důvodu nepříznivého počasí zahájili ve čtvrtek 1. září v tělocvičně školy, kde se sešli žáci, učitelé a hosté - zástupci zřizovatele i rodiče nových prvňáčků. 

Kromě tradičního uvítání a představení novinek školního roku čekalo na nejmladší děti překvapení v podobě pohádkového přivítání staršími spolužáky. Nezapomněli jsme ani na symbolické slavnostní přestřižení pásky k zahájení provozu naši krásné školní zahrady a pozvání dětí k jejich užívání i společný slib, že o zahradu budeme s láskou pečovat.Naši školu navštívila redaktorka třineckého Hutníku, která své pocity zaznamenala do článku, který v týdeníku vyšel dne 8. 9. 2021 - čtěte níže.