Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

POMOC S ÚPRAVOU HOBITÍHO DOMEČKU

31.8.2021. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Ve středu 18. srpna dorazili na naši krásnou novou školní zahradu dva nadšení pomocníci, aby vylepšili stávající podobu hobitího domečku. Pan Milich a pan Petrek se do práce pustili s vervou a vytvořili na kopečku cestu ze špalků, která dokreslila přírodní ráz stavby.

Tímto bych chtěla oběma velmi poděkovat za jejich práci a čas, které věnovali nové zahradě pro naše děti školkové i školní.

Za novou zahradu jsme velmi vděční, protože jsme získali nový prostor nejen pro hry dětí a s tím spojený především rozvoj hrubé a jemné motoriky, ale také možnost poznávat okolní svět všemi smysly a zapojit prožitkové učení na nové zahradě do výuky.

Zuzana Sabelová