Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Zájmová činnost v ZŠ Střítež

16.9.2021. Kategorie: Základní škola

Vážení rodiče,

 

v příloženém letáčku najdete nabídku zájmové činnosti v naší ZŠ pro školní rok 2021/2022 a podrobné informace, jak dítě přihlásit.

Kromě uvedených kroužků již zahájil svou činnost nepovinný předmět Evangelické náboženství s Mgr. Vlastimilem Ciesarem a na konci září pak činnost zahájí kroužek Katolické náboženství s Mgr. Kazimierzem Plachtou (přesné datum obdrží přihlášení žáci s předstihem). 

Na taneční kroužek HappyDance, který bude probíhat každý čtvrtek v tělocvičně školy, jste obdrželi tištěné přihlášky zvlášť, neboť tento kroužek není organizován DDM Třinec jako zájmová činnost z nabídky na letáčku.

 

 

Machálková