Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Základní informace k provozu ZŠ a MŠ ve šk. roce 2020/2021

27.8.2020. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, Základní škola

Vážení rodiče,

v souladu s metodickým pokynem MŠMT PROVOZ ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID-19 ze dne 17. 8. 2020 (aktualizovaný k 25. 8. 2020) a novými pokyny MZd jsme vytvořili jednoduchý manuál (viz odkazy níže), abyste se mohli lépe orientovat v množství nařízení a informací, které mají dopad na "praktický život" školy. 

V případě jakýchkoliv nejasností a dotazů jsem Vám plně k dispozici.

Věřím, že správným nastolením režimu školy a společně s Vámi, rodiči, pomůžeme  i za těchto ztížených podmínek vytvořit našim dětem ve škole bezpečí a klid, aby se se svými učiteli mohli plně věnovat tomu, co je hlavním posláním školy – výchově a vzdělávání. 

Přeji nám všem hodně sil a pevné zdraví a těším se na spolupráci ve školním roce 2020/2021.

 

Mgr. Dagmar Machálková, ředitelka školy

 

MANUÁL MŠ STŘÍTEŽ

MANUÁL ZŠ STŘÍTEŽ