Zahájení školního roku 2019/2020

31.8.2019. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, Základní škola

Po dvou měsících volna a zaslouženého odpočinku se sejdeme 2. září 2019, abychom zahájili nový školní rok 2019/2020.

V základní škole proběhne v pondělí slavnostní zahájení s přivítáním nových prvňáčků, na které se všichni moc těšíme (vyučování pro všechny od 8:00 do 9:40 hod.). Další dny 1. školního týdne bude vyučování ve všech třídách pouze do 11:40 hod. a prvňáčci mohou se svými rodiči odejít již po 2. vyučovací hodině, tj. v 9:40 hod., ostatní zůstanou ve školní družině.

Školní družina zahájí svůj plný provoz od úterý, tj. ranní družina od 6:15 do 7:45, odpolední družina od 11:40 do 16:00 hod.

Mateřská škola zahájí školní rok v plném provozu, který je od letošního roku rozšířen o půl hodiny ráno a půl hodiny odpoledne, provoz MŠ je tedy denně od 6:00 hod. do 16:00 hod.

Zařazení dětí MŠ najdete na vstupních dveřích obou tříd MŠ.

Školní jídelna zahájí plný provoz již od 1. školního dne pro MŠ a od 2. školního dne pro ZŠ.

Všechny důležité informace předáme hned v pondělí v tištěné podobě, průběžně budeme rodiče informovat také v informačním systému Edookit (novým uživatelům byly na e-mail zaslány přístupové údaje).

Aktualizace webových stránek k novému školnímu roku bude dokončena nejpozději do konce září.

Všem našim dětem, žáčkům, jejich rodičům, učitelům i dalším zaměstnancům přeji šťastný start do nového školního roku 🍀.

Dagmar Machálková, ředitelka školy