Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Benefiční koncert bude!

2.12.2021. Kategorie: Základní škola

Přijměte pozvání na sobotní koncert do Evangelického kostela v Komorní Lhotce.


Ještě před pár dny jsme si nebyli jistí, zda se po dlouhých 2 letech konečně podaří uspořádat krásná akce - tradiční benefiční koncert v Komorní Lhotce ve spolupráci škol ze Stříteže, Komorní Lhotky a zpěváků Poupátka. Nadšení a chuť všech, kteří koncert připravují, překonaly obavy, zda to má cenu, a dnes jsme se definitivně rozhodli PRO KONÁNÍ KONCERTU. 

Máme z toho velkou radost a těšíme se, že si v sobotu 4. 12. 2021 v 16:30 hod. uděláte čas a přijdete se potěšit spolu s námi do Evangelického kostela v Komorní Lhotce - KDY JINDY, NEŽ V PŘEDVÁNOČNÍM ČASE? KDY JINDY, NEŽ VE CHVÍLI, KDY JE RADOSTI TAK ZOUFALE MÁLO? 

Snad Vám tato malá video-pozvánka pomůže Vám v rozhodnutí, zda se koncertu zúčastnit...


Dagmar Machálková a Gabriela Palarčíková, hlavní organizátorky koncertu


Koncert proběhne v souladu s aktuálními opatřeními.