TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA V NAŠÍ ŠKOLE

24.11.2021. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

S potěšením posílám zprávu zaměřenou jiným směrem než je většina z těch, kterými jsme v poslední době zásobeni...

Jedná se o krásnou akci, která nás může v těchto neradostných  dnech pohladit na duši - TŘÍKRÁLOVOU SBÍRKU NA POMOC POTŘEBNÝM.

Veškeré informace najdete v letáčku TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2022. V naší škole bude umístěna statická pokladnička od 1. 1. - 16. 1. 2022.

Pokud byste měli zájem o zapojení Vašeho dítěte do koledování, máte možnost jej přihlásit do 10.12. 2021 na kontakt uvedený v plakátu TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA HLEDÁ KOLEDNÍKY. Tento způsob pomoci bude však organizován s ohledem na aktuální epidemiologická opatření.

Přeji Vám všem hezké dny, ve kterých najdete příležitosti na příjemné chvile a radost.

Machálková