Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Celodružinová akce "Martin na bílém koni"

11.11.2022. Kategorie: Družina

V den svatého Martina 11. 11. 2022 jsme s dětmi ve školní družině opět prožili příjemné společné odpoledne. Celý týden jsme si četli legendu, povídali o zvycích a pranostikách, kreslili obrázky a zpívali písničku. Dobrovolníci sami nosili svá připravená povídání, která pak v družině prezentovali.

V pátečním odpoledni jsme se přesunuli na hřiště u školy a zasoutěžili v připravených disciplínách, a to překážková dráha s replikou koně, skoky přes švihadlo a běh se švihadlem. Disciplíny byly měřeny na čas a počty přeskoků za 30 s. Po ukončení jsme vyhlásili nejzdatnějšího jezdce.

Opět se nám společná akce vydařila a zažili jsme usměvavé odpoledne.


Vychovatelky ŠD