Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Úspěch na Festivalu kreslení v Komorní Lhotce

20.9.2022. Kategorie: Základní škola

Krajina kolem nás - tradiční soutěž v kreslení je opět zpátky!

„Pokud v sobě slyšíš hlas, co říká, že neumíš malovat, pak za každou cenu maluj a ten hlas ztichne.”

(Vincent Van Gogh)


Po dvou nelehkých letech, plných omezení, se v úterý 20. 9. 2022 konal v Komorní Lhotce Festival kreslení. Letos organizátorům z místní základní školy počasí nepřálo, a tak děti nemohly kreslit v přírodě, ale tvořily ve škole. Téma „Podzimní zátiší“ našim dětem přineslo krásná dvě první místa. 

Oceněným žákům - Lauře Sokolíkové z 5. ročníku a Eriku Pfeiferovi ze 4. ročníku - moc gratulujeme! 

Děkujeme za účast také ostatním talentovaným dětem, které se soutěže zúčastnily. Všechny byly obdarovány věcnou cenou. 

Oblíbená soutěž dává prostor dětem, které kreslení baví, a nabízí možnost srovnat vlastní výtvarné dovednosti nejen s dětmi z okolních škol, ale i mladých talentů z Polska. Všichni jsme si, navzdory počasí, tento svátek umění moc užili!
Ing. Janina Poloková, vychovatelka ŠD