Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Zahájení projektu "Sportuj ve škole"

22.1.2019. Kategorie: Družina

Naše škola se zapojila do projektu řízeného MŠMT ČR ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů ČR pod názvem "Sportuj ve škole", který bude probíhat po celý rok 2019, a to dvakrát týdně od 6:45 do 7:30 hod. v rámci školní družiny. 

Škola získá sportovní vybavení a lepší podmínky pro realizaci sportovních činností. Hlavním důvodem, proč se ŠD do projektu zapojila, je pomocí her a zábavných sportovních cvičení získat zájem dětí o sport a podporovat rozvoj jejich všestranných sportovní dovedností, které jsou v dnešní době, bohužel, na velmi nízké úrovni. 

Více informací naleznete na stránkách projektu Sportujveskole.cz.Zita Wojnarová