Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

10.3.2020. Kategorie: Družina, Základní škola

Vážení rodiče,

oznamujeme tímto, že od 11. 03. 2020 na základě Mimořádného opatření  MZd přerušujeme provoz základní školy a školní družiny na dobu neurčitou.

V souvislosti s mimořádnou situací rušíme rovněž konání přednášky Výhody a nástrahy kyberprostoru nejen pro vaše děti (skrytá nebezpečí internetu).

O dalším vývoji situace Vás budeme informovat prostřednictvím IS Edookit a webových stránek školy.

Vzhledem k dynamickému rozvoji prosíme o součinnost při každodenním sledování situace.

S ohledem na problémy s péči o Vaše děti nabízíme možnost vydání "Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)", a to na vyžádání (telefonicky, mailem) u ředitelky školy. Žádost lze vydat se zpětnou splatností do 3 dnů. Podrobné informace o podmínkách čerpání ošetřovného včetně žádosti ke stažení najdete zde.

Prosíme Vás rovněž o spolupráci při zajištění náhradní školní výuky, kterou Vám učitelé budou pro Vaše děti zasílat prostřednictvím IS Edookit. Úkoly po ukončení mimořádného opatření budou kontrolovány a známkovány.

Plné znění Mimořádného opatření najdete ve zprávě v IS Edookit nebo v dokumentech ZŠ na našem webu.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Dagmar Machálková, ředitelka