Poupátko již zítra v KD i NA ŽIVO!

10.5.2023. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Dnes nás čekají ještě poslední přípravy, generálky a zítra 11. 5. se v sále Kulturního domu ve Stříteži představí celkem 50 zpěváků a 18 mladých výtvarníků z regionu Stonávka.

I když je projekt "Rozvíjej se, poupátko" soutěžní, rádi bychom ZPĚVÁKŮM vzkázali, ať si Poupátko užijí spíše jako setkání lidí naladěných na stejnou notu a mají ze svého vystoupení radost - vždyť všichni věnovali přípravě svůj čas, ochotu a mnoho úsilí. Nic jiného není důležité 😉.

Máme vzkaz i pro VÝTVARNÍKY - buďte "sví" a originální a nenechte se ovlivnit ničím jiným než vlastní fantazií - myslíme i na Vás a držíme palce!

Díky skvělému technickému týmu se nám i letos podařilo zajistit ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ pro ty z Vás, kteří byste rádi byli zítra s námi alespoň na dálku - odkaz najdete níže.

Věřím však, že s našimi skalními příznivci se potkáme zítra osobně. Těšíme se na Vás!

ODKAZ NA STREAM: https://www.youtube.com/playlist?list=PLue3xNY2cn1Ghf0V0MgoWVJUkms9P349F

Dagmar Machálková