Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Poupátko 2018

24.4.2018.

Přihlášky soutěžících jsou uzavřeny, ve školách se žáci pilně připravují na svá soutěžní pěvecká vystoupení a organizátoři pracují na přípravách "velkého Poupátka"...

Dovolte, abychom Vás pozvali na 16. ročník výtvarného a pěveckého projektu "Rozvíjej se poupátko" 2018! Termíny jednotlivých kol v regionech Třinecko, Jablunkovsko a Stonávka najdete na přiložených plakátech.

Děkujeme všem našim partnerům, kteří finančně či materiálně přispěli k zajištění kvalitního zázemí soutěže. V roce 2018 je projekt podpořen rovněž z prostředků Moravskoslezkého kraje v rámci dotačního titulu "Program podpory aktivit v oblasti kultury v Moravskoslezském kraji na rok 2018".