Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Rozsvítíme Hodonínsko - benefiční akce

19.7.2021. Kategorie: Družina, Jídelna, Mateřská škola, SRPŠ, Základní škola

Prostřednictvím našeho webu si dovolujeme pozvat všechny dobré lidi k účasti na akci ROZSVÍTÍME HODONÍNSKO, jejíž hlavním organizátorem je taneční kurz TANEC nebo VÍNO.  Čeká Vás zajímavý program 🎶, jehož hlavní hvězdou bude známý zpěvák XINDL X.


Děkuji Martinu Prágrovi, Denise Galandžárové a celému organizačnímu týmu za tento skvělý počin. Pokud oslovil i Vás a rádi byste se přidali k dárcům, můžete tak kromě příspěvku přímo na akci poslat finanční dar na transparentní účet uvedený stejně s dalšími podrobnostmi na FB stránkách benefičního projektuDagmar Machálková