Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Živé vysílání Benefičního adventního koncertu

7.12.2023. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Dnes proběhla generálka, zítra nás čeká ještě výzdoba kostela a v sobotu konečně 55 zpěváčků a zpěváků škol ze Stříteže, Komorní Lhotky a Nebor společně s dalšími talenty (bývalými absolventy soutěže Poupátko) rozbalí celkem 17 hudebních 🎶 dárečků 🎁 , aby potěšili přítomné hosty v Evangelickém kostele v Komorní Lhotce.


Předvánoční doba naplněná mnoha podobnými akcemi nebo přípravami na nejkrásnější svátky nedovolí všem, aby mohli být být na místě, a tak jsme připravili ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - stačí v 16:30 hod. kliknout na tento 

ODKAZ NA STREAM 

a na dálku se spojit s námi nebo si pustit záznam později.


Budeme se na Vás těšit!


Za všechny organizátory i nadšené zpěváky Dagmar Machálková