Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Turnaj škol v přehazované v Ropici

30.9.2022. Kategorie: Základní škola

V pátek 30. 9. 2022 se v hale v Stars v Třinci konal turnaj škol MOPS v přehazované. Pořádající školou byla ZŠ Ropice. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev rozdělených do dvou skupin. Naše převážně dívčí družstvo se utkalo ve skupině se Smilovicemi a Hnojníkem.

V prvním zápasu se Smilovicemi jsme vyhráli poměrem 2:0 na sety. Druhým soupeřem byla sousední škola z Hnojníka. První set byl v náš prospěch, ovšem druhý set patřil Hnojníku, a tak se muselo rozhodnout ve třetím setu. Zpočátku se to nevyvíjelo moc dobře, soupeř vedl, ale taktickou hrou našeho družstva a chybami soupeře jsme to nakonec otočili a vyhráli 2:1 na sety. 


Tento výsledek nám zaručil první místo ve skupině a současně celkové druhé místo. Ve druhé skupině zvítězila Ropice a právě s touto školou jsme bojovali ve finále. Ovšem houževnaté družstvo bylo již nad silý střítežských sportovců. Ropice zvítězila 2:0 a radovala se ze zlatých medailí a putovního poháru.

Gratulujeme všem našim reprezentantům školy za druhé místo a perfektní výkon v turnaji.


Zita Wojnarová, vychovatelka ŠD