Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Novinky - článek

Závěrečná aktivita projektu "O2 Chytrá škola"

12.10.2022. Kategorie: Základní škola

V rámci vzájemného učení "peer-to-peer aneb žáci-žákům”, které je na naší škole oblíbené, jsme do této aktivity opět zapojili žáky 5. ročníku. Ti si během jedné vyučovací hodiny opět vyzkoušeli roli lektorů u svých mladších spolužáků ze 2.-4. ročníku. Nejprve si s nimi popovídali, jak využívali internet o prázdninách, zda se setkali s něčím překvapivým a kolik času během prázdnin internetu věnovali a k jakým aktivitám. 

Poté si pomocí otázek v interaktivním kvízu vytvořeném v program WordWall a nabídkou odpovědí zopakovali, co si zapamatovali z červnového školení ohledně bezpečí na internetu v rámci projektu "O2 Chytrá škola". Udělalo nám radost, že mladší děti si toho zapamatovaly opravdu hodně a pevně tak věříme, že jim tak byl tento projekt pro jejich bezpečí na internetu přínosem!Mgr. Petra Lysková, koordinátorka projektu