Chytří pomocníci ve výuce

ZŠ a MŠ Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace je Partnerem projektu

"Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně"

CZ.1.07/1.3.00/51.0009

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt si klade za cíl realizací vzdělávacích kurzů pro pedagogické pracovníky partnerských škol ZŠ a SŠ a poskytování intenzivní prezenční a on-line metodické podpory dosáhnout zvýšení kompetencí těchto pracovníků při integraci ICT do výuky.

Aktivity budou realizovány v období 1. 9. 2014 – 31. 7. 2015 v unikátním spojení Pedagogické a Přírodovědné fakulty v Ostravě, která bude zajišťovat zejména odbornou garanci a vzdělávací kurzy pro pedagogy, a Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava, která nabídne zejména metodickou
a technickou podporu v oblasti ICT.

ICT koordinátorkami projektu za ZŠ Střítež jsou Mgr. Michaela Křivánková a Mgr. Dagmar Machálková.